Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych

Zwroty i reklamacje

Prawo zwrotu w ciągu 14 dni. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Zamówiony towar otrzymasz w ciągu maksymalnie 3-5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. W okresach szczytowych zakupów i okresach rabatowych dostawa może potrwać dłużej.

Opłata za transport wynosi 15 zl .

Transport odbywa się pod adresami domowymi lub innymi adresami na terenie Poland. Możesz wybrać metodę dostawy, która najbardziej Ci odpowiada na stronie realizacji zamówienia.

Informacja o skorzystaniu z prawa zwrotu (odstąpienia)

Zawsze masz 14 dni kalendarzowych na podjęcie decyzji, czy produkt jest dla Ciebie odpowiedni. Etuidirect.pl gwarantuje, że zwróci wartość przedmiotów pod warunkiem, że przed zwrotem były one utrzymywane w odpowiednim stanie.

Prawo do zwrotu

Zgodnie z obowiązującymi przepisami „konsument ma prawo do pisemnego poinformowania przedsiębiorcy o rezygnacji z zakupu, bez kar i bez podania przyczyny, w ciągu 14 roboczych dni kalendarzowych od otrzymania produktu”.

Produkty niespełniające Twoich wymagań zostaną odesłane w stanie, w jakim zostały otrzymane, z powrotem do Etuidirect.pl na Twój koszt wraz z wypełnionym Formularzem Zwrotu. Jeśli produkty, które do nas dotrą i noszą rysy, ślady użytkowania, brakujące folie ochronne, zerwane plomby, zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu pieniędzy.

W przypadku, gdy Klient zażąda, aby Etuidirect.pl zainicjował transport powrotny za pośrednictwem swojej platformy, koszt transportu powrotnego wynosi 15 zl i zostanie odliczony od całkowitej kwoty zapłaconej po otrzymaniu zamówienia lub online na podany przez Klienta rachunek bankowy IBAN .

Daj nam znać, jeśli dokonałeś zwrotu. Wartość zwracanego towaru zostanie zwrócona w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania tej informacji. Jeśli nie otrzymamy tej informacji, pieniądze zostaną Ci zwrócone w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zwracanych produktów. Przedstawiony przez nas formularz jest wzorem i nie jest obowiązkowy

Prosimy o przestrzeganie terminu zwrotu towaru. Wartość zwracanego towaru zostanie zwrócona przelewem bankowym. Nowy zamówiony towar zostanie wysłany za pobraniem.

Prosimy o zachowanie dowodu nadania zwracanej paczki do końca procesu rozpatrywania reklamacji, a w przypadku zwracanego towaru do czasu zwrotu pieniędzy.

Jeśli chcesz zwrócić paczkę, musisz to zrobić za pośrednictwem firmy kurierskiej, opłata kurierska zostanie Ci zwrócona tylko pod następującymi warunkami: jeśli otrzymany produkt jest zepsuty, ma wadę lub nie jest produktem zamówionym przez Ciebie. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub rozmiar jest nieodpowiedni (nieprawidłowo zamówiony z winy klienta) Etuidirect.pl zastrzega sobie prawo do nie zwrotu tej opłaty.

Niniejsza polityka zwrotów dotyczy produktów zakupionych w sklepie internetowym Etuidirect.pl

Jeśli myślisz o zwrocie produktu, nie używaj go! Nie możesz korzystać z otrzymanych produktów przed podjęciem decyzji o anulowaniu umowy kupna-sprzedaży. Prawo do odstąpienia od umowy istnieje, aby umożliwić Ci sprawdzenie produktu tak, jak w sklepie, a nie 14 dni kalendarzowych bezpłatnego użytkowania. (Tekst zaczerpnięty w całości ze strony internetowej Unii Europejskiej)

Formularz zwrotu można pobrać klikając tutaj:

Koszyk

×