Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych

Metody Płatności

Jak mogę zapłacić?
Opłaty za zamówienie można dokonać korzystając z jednej z poniższych opcji:

A. Pobranie pocztowe (u kuriera)
Płatność za zamówienie zostanie dokonana w całości gotówką, w lei, kurierowi, który dostarczy paczkę. Płatność zostanie dokonana na podstawie faktury fiskalnej wystawionej przez Etuidirect.pl zgodnie z dysp. sztuka. 155 Kodeksu Podatkowego faktura, która zostanie wysłana do klienta wraz z zamówionymi produktami na adres dostawy lub pocztą elektroniczną.

B. Płatność kartą kurierską
Płatność za zamówienie zostanie dokonana w całości kartą w określonych przypadkach, gdy wybrani Kurierzy mają do dyspozycji POS do płatności, w lei, w momencie doręczenia przesyłki. Płatność zostanie dokonana na podstawie faktury fiskalnej wystawionej przez Etuidirect.pl zgodnie z dysp. sztuka. 155 Kodeksu Podatkowego faktura, która zostanie wysłana do klienta wraz z zamówionymi produktami na adres dostawy lub pocztą elektroniczną.

C. Srebrna karta online PayLike
Płatność za zamówienie zostanie dokonana online za pomocą karty. (Visa, Mastercard, Maestro) po zrealizowaniu zamówienia za pośrednictwem europejskiego procesora płatności PayLike. Aby wybrać metodę płatności Kartą Online, wybierz na stronie realizacji zamówienia: Płatność kartą.

Koszyk

×