Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych

Etui Silikon POKO® Premium Galaxy S20 Ultra

🎁 DARMOWA DOSTAWA od 75,00 zł
🚚 Dostawa ciągu 3-5 dni roboczych
View cart
Bezpieczne płatności
Opis produktu
Dostawa i płatność
Dlaczego warto kupować od nas
Product Details


Zabłyśnij z nakładkami Premium Silicone Case!

Wysokiej jakości silikon oraz wewnętrzna wyściółka z mikrofibry zapewniają pewną ochronę urządzenia przed zarysowaniami i zadrapaniami.

Powłoka Soft-Touch sprawia, że etui jest niezwykle przyjemne w dotyku i doskonale leży w dłoni.

Zastosowana metoda produkcji jest gwarancją trwałości koloru, odporności na zdzierania.

Matowa, ogumowana konstrukcja chroni przed przypadkowym wyślizgnięciem się telefonu z dłoni i jednocześnie gwarantuje pewny chwyt.

Technologia ANTI FINGER SYSTEM gwarantuje brak śladów odcisków palców.

Nakładka posiada dostęp do wszystkich gniazd oraz złącz bez konieczności wyjmowania telefonu.

BEZPIECZEŃSTWO
Zapewnia najlepszą ochronę przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Etui jest cienkie oraz lekkie, doskonale przylega do smartfona tworząc ochroną powłokę.

Dodatkowo zapewnia pełną funkcjonalność – posiada wszystkie niezbędne wycięcia i wypustki na przyciski, kamery, głośniki oraz złącza.

 

 

 

 

Dostawa i płatność

DOSTAWA

DOSTAWA GLS Polska Z przyjemnością oferujemy naszym klientom kompletne usługi wysokiej jakości. Dlatego współpracujemy z najlepszymi usługami kurierskimi w Polsce.
jm
Dostarczamy na terenie całej Polski Jesteśmy dumni z naszego zasięgu. Czasami jednak niektóre lokalizacje nie znajdują się w naszym obszarze i będą stanowić dodatkową opłatę transportową. Jeśli nie ma Cię w naszym obszarze, skontaktujemy się z Tobą.

SZYBKA I BEZPIECZNA DOSTAWA Nasze produkty są pakowane zgodnie z najwyższymi standardami, aby twój zakup dotarł do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

CZAS DOSTAWY Czas dostawy wynosi maksymalnie 3-5 dni roboczych, niezależnie od lokalizacji na terytorium Polski.
INFORMACJE NASTĘPCZE Kiedy dostarczamy produkty, otrzymasz powiadomienie na podany adres e-mail. W adresie e-mail znajduje się również kod AWB, za pomocą którego można znaleźć aktualne informacje o paczce.
Dlaczego warto kupować od nas
Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów, możesz poprosić o zwrot i zwrócić pieniądze na konto bankowe. Ponad 17 521 pomyślnie zrealizowano zamówienia
Korzystasz z 14-dniowego prawa do zwrotu Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów, możesz poprosić o zwrot i zwrócić pieniądze na konto bankowe. Pomyślnie zrealizowano ponad 17 521 zamówień Liczba honorowanych zamówień jest równa liczbie zadowolonych klientów. Dołącz do rodziny # Etuidirect.Poland
Nie ma jeszcze recenzji

Koszyk

×