Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych

Etui Carbon Elegant do Galaxy S9

🎁 DARMOWA DOSTAWA od 75,00 zł
🚚 Dostawa ciągu 3-5 dni roboczych
View cart
Bezpieczne płatności
Opis produktu
Dostawa i płatność
Dlaczego warto kupować od nas
Product Details


Etui Carbon Anti-Shock Case

Wykonany z wstrząsoodpornej gumy. Unikalne połączenie karbonu ze szczotkowanym aluminium.

  • Nakładka jest elastyczna dzięki czemu niemal wcale nie widać jej na telefonie, a przy tym doskonałe zabezpiecza urządzenie przed zarysowaniami.
  • Świetnie spisuje się podczas uprawiania sportów ekstremalnych lub pracy w wymagających warunkach.
  • Wzmocnione rogi etui zapewniają dodatkową amortyzację w czasie upadku, a lekko wystające ranty chronią także ekran.
  • Etui jest idealnie dopasowane do telefonu, posiada wszelkie otwory na wejścia, ładowarkę czy kamerę. Idealnie amortyzuje wstrząsy podczas upadku.

Zalety produktu:

  • idealnie dopasowany do telefonu
  • wykonane z mocnego i trwałego materiału
  • niemal niewidoczny na telefonie
  • długi okres użytkowania.

ELEGANT

Dostawa i płatność

DOSTAWA

DOSTAWA GLS Polska Z przyjemnością oferujemy naszym klientom kompletne usługi wysokiej jakości. Dlatego współpracujemy z najlepszymi usługami kurierskimi w Polsce.
jm
Dostarczamy na terenie całej Polski Jesteśmy dumni z naszego zasięgu. Czasami jednak niektóre lokalizacje nie znajdują się w naszym obszarze i będą stanowić dodatkową opłatę transportową. Jeśli nie ma Cię w naszym obszarze, skontaktujemy się z Tobą.

SZYBKA I BEZPIECZNA DOSTAWA Nasze produkty są pakowane zgodnie z najwyższymi standardami, aby twój zakup dotarł do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

CZAS DOSTAWY Czas dostawy wynosi maksymalnie 3-5 dni roboczych, niezależnie od lokalizacji na terytorium Polski.
INFORMACJE NASTĘPCZE Kiedy dostarczamy produkty, otrzymasz powiadomienie na podany adres e-mail. W adresie e-mail znajduje się również kod AWB, za pomocą którego można znaleźć aktualne informacje o paczce.
Dlaczego warto kupować od nas
Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów, możesz poprosić o zwrot i zwrócić pieniądze na konto bankowe. Ponad 17 521 pomyślnie zrealizowano zamówienia
Korzystasz z 14-dniowego prawa do zwrotu Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów, możesz poprosić o zwrot i zwrócić pieniądze na konto bankowe. Pomyślnie zrealizowano ponad 17 521 zamówień Liczba honorowanych zamówień jest równa liczbie zadowolonych klientów. Dołącz do rodziny # Etuidirect.Poland
Nie ma jeszcze recenzji

Koszyk

×