Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych

Etui Anti-Shock Przod Tył 360° do iPhone 12

🎁 DARMOWA DOSTAWA od 75,00 zł
🚚 Dostawa ciągu 3-5 dni roboczych
View cart
Bezpieczne płatności
Opis produktu
Dostawa i płatność
Dlaczego warto kupować od nas
Product Details


Etui Transparent Anti-Shock Przod Tył 360°

Eleganckie i stylowe etui, które zapewnia pełną ochronę urządzenia także w trudnych warunkach. Jego wygląd sprawia, że przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

flips

Zalety akcesorium:

  • Obustronna ochrona telefonu,
  • Idealnie dopasowanie,
  • Nie utrudnia korzystania ze smartfona,
  • Łatwy montaż i demontaż.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Posiada wszystkie potrzebne wycięcia na złącza systemowe, gniazda oraz aparat,
  • Wykonany z wstrząsoodpornej mocnej gumy,
  • Posiada wzmocniony rant zabezpieczający telefon przed uszkodzeniem,
  • Obudowa jest przezroczysta i bardzo funkcjonalna, ponieważ pokrywa całą powierzchnię telefonu.. Przednia strona obudowy jest w 100% przezroczysta i zapewnia doskonałą jakość obrazu.
  • Obsługuje bezprzewodowe ładowanie – można ładować telefon komórkowy bez konieczności ściągania etui. Obudowa pasuje dokładnie do przycisków głośności, przycisków obsługi i zakrzywień telefonu.

 

Dostawa i płatność

DOSTAWA

DOSTAWA GLS Polska Z przyjemnością oferujemy naszym klientom kompletne usługi wysokiej jakości. Dlatego współpracujemy z najlepszymi usługami kurierskimi w Polsce.
jm
Dostarczamy na terenie całej Polski Jesteśmy dumni z naszego zasięgu. Czasami jednak niektóre lokalizacje nie znajdują się w naszym obszarze i będą stanowić dodatkową opłatę transportową. Jeśli nie ma Cię w naszym obszarze, skontaktujemy się z Tobą.

SZYBKA I BEZPIECZNA DOSTAWA Nasze produkty są pakowane zgodnie z najwyższymi standardami, aby twój zakup dotarł do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

CZAS DOSTAWY Czas dostawy wynosi maksymalnie 3-5 dni roboczych, niezależnie od lokalizacji na terytorium Polski.
INFORMACJE NASTĘPCZE Kiedy dostarczamy produkty, otrzymasz powiadomienie na podany adres e-mail. W adresie e-mail znajduje się również kod AWB, za pomocą którego można znaleźć aktualne informacje o paczce.
Dlaczego warto kupować od nas
Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów, możesz poprosić o zwrot i zwrócić pieniądze na konto bankowe. Ponad 17 521 pomyślnie zrealizowano zamówienia
Korzystasz z 14-dniowego prawa do zwrotu Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych produktów, możesz poprosić o zwrot i zwrócić pieniądze na konto bankowe. Pomyślnie zrealizowano ponad 17 521 zamówień Liczba honorowanych zamówień jest równa liczbie zadowolonych klientów. Dołącz do rodziny # Etuidirect.Poland
Nie ma jeszcze recenzji

Koszyk

×